Aktualności · 21 grudnia 2021

Pamiętamy o naszych Darczyńcach!

Pamiętamy o naszych Darczyńcach!

Szanowni Państwo,

kończy się rok 2021 i z całego serca chcielibyśmy podziękować każdemu kto wspomógł nas w poprzednich latach oraz obecnym roku. Dzięki Waszym darowiznom oraz wsparciu, możemy realizować statutowe cele naszego Stowarzyszenia, takie jak:

  • reprezentowanie oraz integrowanie środowisk leśników i właścicieli lasów;
  • działalność w zakresie gospodarki leśnej, zagospodarowania lasów i ochrony środowiska naturalnego;
  • reprezentowanie interesów leśników i właścicieli lasów, wobec organów administracji państwowej, instytucji publicznych i prywatnych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą;
  • zwiększenie kultury technicznej, kwalifikacji i wiedzy społeczeństwa na temat szeroko rozumianego leśnictwa i ochrony środowiska, w tym także prowadzenie kursów podnoszących kwalifikacje i działalność naukowa w tym zakresie;
  • działalność naukowo-techniczna w zakresie wydawania specjalistycznych opinii w dziedzinie leśnictwa, drzewnictwa, ochrony środowiska, zagospodarowania lasów i wszelkiego typu nieruchomości;
  • rozwijanie i promowanie turystycznego wykorzystania lasów oraz krzewienie kultury fizycznej i sportu;
  • inicjowanie, promowanie, popularyzowanie, wspieranie i realizowanie wszelkich działań oświatowych, służących rozwijaniu aktywności społecznej;
  • prowadzenie szeroko pojętej działalności kulturalnej w środowisku leśników i właścicieli lasów;
  • współpracowanie z jednostkami administracji centralnej i samorządowej oraz wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz zagospodarowania terenów leśnych;
  • działalność naukowa i naukowo techniczna w obszarze przygotowywania opinii, uwag i postulatów do propozycji aktów prawnych, lub innych działań władzy ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej, odnoszących się do leśnictwa i drzewnictwa jak też ochrony środowiska.

Dzięki Wam może aktywnie działać! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas swoją radą, pomocą oraz finansowaniem. W tym roku wysyłamy do naszych darczyńców najlepsze życzenia na Święta oraz podziękowanie w formie kartki świątecznej.

Zapraszam do dalszej współpracy na rzecz POLSKICH LASÓW!

← Wszystkie aktualnościDołącz do SLiWL