Tegoroczna konferencja pt. „Lasy prywatne – szanse, problemy, rozwiązania” , która miała się odbyć 26 marca w siedzibie IBL w Sękocinie Starym, z powodu zagrożenia epidemicznego została odwołana.
Celem konferencji miała być dyskusja o uwarunkowaniach organizacyjnych, prawnych i finansowych gospodarowania w lasach prywatnych w Polsce.
Komitet organizacyjny w porozumieniu NFOŚiGW zdecydował o opublikowaniu abstraktów wystąpień oraz przygotowanych prezentacji na stronie internetowej projektu .
Pełne teksty referatów zostaną opublikowane w formie monografii.
Natomiast w majowym numerze miesięcznika „ŚRODOWISKO” 5(569) ukazał się artykuł, w którym zaprezentowano najważniejsze tezy z referatów wszystkich prelegentów.
Zachęcamy do lektury