Deklaracja Zgromadzenia 22.11.17 r
W dniu dzisiejszym pod Sejmem RP odbyło się zgromadzenie pt. „Jeszcze Polska nie zginęła - prawda i normalność”. W zgromadzeniu zorganizowanym przez nasze Stowarzyszenie udział wzięli Minister Środowiska prof. Jan Szyszko, posłowie, przedstawiciele Lasów Państwowych na czele z Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych dr inż. Konradem Tomaszewskim, a ponadto myśliwi, pracownicy parków narodowych, rolnicy oraz sympatycy Rodziny Radia Maryja.
Celem zgromadzenia była obrona polskiego modelu użytkowania zasobów przyrodniczych, zwłaszcza lasów, w kontekście konfliktu wokół Puszczy Białowieskiej.
Dziękujemy za liczne przybycie oraz zachęcamy do obejrzenia skrótu wideo z dzisiejszego zgromadzenia.
W czasie trwania manifestacji odczytana została również deklaracja, która została przyjęta przez aklamację podczas członków Zgromadzenia.
Darz Bór!