Informujemy, że w dniach 24 i 25 czerwca 2025 odbędzie się IV edycja Forum Przemysłu Drzewnego organizowanego przez Powermeetings.eu. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Łączy nas drewno!” i jest skierowane do przedstawicieli branży drzewnej oraz firm wykorzystujących drewno jako surowiec. Nasze stowarzyszenie jest obecne na tym wydarzeniu już po raz kolejny i mamy nadzieję, że tym razem zobaczymy się na nim również z Państwem – zapraszamy do spotkania i rozmowy. Ze strony Stowarzyszenia Leśników i Właścicieli Lasów wykład podczas Forum wygłosi Prezes Zarządu - Stefan Traczyk.
W programie wydarzenia między innymi:
Wykłady i panele dyskusyjne poświęcone najważniejszym trendom w branży drzewnej.
Spotkanie networkingowe poprzedzające oficjalne rozpoczęcie Forum („Biforek”).
Branżowa kolacja networkingowa.
Warsztaty specjalistyczne.
Na Forum obecni będą przedstawiciele:
Lasów państwowych i prywatnych;
Tartaków;
Zakładów usług leśnych;
Przemysłu meblowego, płytowego, celulozowo-papierniczego, opakowaniowego, paletowego i innych wykorzystujących drewno;
Firm certyfikujących;
Producentów pelletu oraz firm wykorzystujących drewno do celów energetycznych;
Dostawców technologii i usług dla branży drzewnej.
Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie organizatora: https://powermeetings.eu/forum-przemyslu-drzewnego/
Stowarzyszenie Leśników i Właścicieli Lasów