Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego stowarzyszenia do uczestnictwa w II Forum Przemysłu Drzewnego, które odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 czerwca 2023. Jednym z prelegentów będzie prezes naszego stowarzyszenia Stefan Traczyk. Wygłosi on wykład zatytułowany “Surowiec drzewny w biznesie i w Lasach Państwowych - co nas dzieli, a co łączy”.🌳🌲
Aktualności · 19 czerwca 2023